79. schůze, 306. hlasování, 9. února 2021, 18:45
Novela z. o kompenzačním bonusu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 49 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Jakob
- 0 František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Miroslav Samaš
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Irena Blažková
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 8 | 6 | 6 | 1 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 2 | 6 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 3 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 6 | 1 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 49 | 51 | 24 | 59 | 17 |