79. schůze, 19. hlasování, 19. ledna 2021, 15:06
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 74 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 85 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Jan Jakob
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jaroslava Puntová
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- 0 David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 5 | 10 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 4 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 4 | 10 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 74 | 0 | 22 | 85 | 19 |