62. schůze, 288. hlasování, 12. listopadu 2020, 12:11
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 5 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 111 | Z Zdržel se: 84 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 16)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- M Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (Z Zdržel se: 11M Omluven: 13)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (Z Zdržel se: 14M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 15)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 0 | 0 | 9 | 16 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 0 | 11 | 13 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 0 | 14 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Celkem | 200 | 5 | 0 | 0 | 84 | 111 |