57. schůze, 36. hlasování, 19. srpna 2020, 18:05
Stan.PS-Bělorusko
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 37 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 66 | Z Zdržel se: 80 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 10)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 10)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Irena Blažková
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 2 | 5 | 9 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Celkem | 200 | 37 | 5 | 12 | 80 | 66 |