51. schůze, 6. hlasování, 18. června 2020, 14:47
Novela z. o vodách (vodní zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 111 | Je třeba: 56
A Ano: 60 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 65 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- 0 Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- 0 Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 6)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 4 | 3 | 7 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 3 | 5 | 9 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 2 | 4 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 3 | 1 | 9 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 60 | 25 | 24 | 26 | 65 |