45. schůze, 156. hlasování, 5. května 2020, 17:39
Vl.n.z.o některých opatřeních v oblasti kulturních akcí
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 42 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 72 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 56 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- 0 Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 1 | 8 | 10 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 1 | 5 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 2 | 10 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 2 | 8 | 7 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 7 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 4 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 42 | 9 | 72 | 56 | 21 |