44. schůze, 143. hlasování, 8. dubna 2020, 19:17
Novela z. o podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 65 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 104 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7M Omluven: 6)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 9)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 15)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- A David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 14)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 1 | 6 | 9 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 0 | 3 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 0 | 6 | 9 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 0 | 2 | 15 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 0 | 3 | 14 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 |
Celkem | 200 | 65 | 0 | 1 | 30 | 104 |