41. schůze, 81. hlasování, 10. března 2020, 18:07
N.z., kterým se zrušují obsoletní zákony z roku 1919
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 53 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 8)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- N František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 10)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 7 | 0 | 7 | 8 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 3 | 5 | 2 | 10 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 8 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 2 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 53 | 54 | 10 | 41 | 42 |