40. schůze, 123. hlasování, 28. ledna 2020, 19:20
Novela z. o pedagogických pracovnících - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 116 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 0 | 6 | 3 | 5 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 1 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 116 | 0 | 27 | 24 | 33 |