40. schůze, 91. hlasování, 24. ledna 2020, 11:46
Novela z. - zákoník práce - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 50 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 3 | 3 | 6 | 6 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 3 | 7 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 1 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 50 | 41 | 12 | 61 | 36 |