39. schůze, 101. hlasování, 29. listopadu 2019, 13:04
Vl.n.z, kterým se mění některé volební zákony
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 49 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 4 | 8 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 2 | 5 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 5 | 5 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 1 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 5 | 6 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 49 | 44 | 42 | 25 | 40 |