35. schůze, 183. hlasování, 24. října 2019, 17:57
Výroční zpráva o hospodaření České televize v roce 2017
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 323).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 73 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
(žádost o opravu záznamu)
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 8 | 2 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 7 | 3 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 1 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 73 | 41 | 15 | 33 | 38 |