35. schůze, 175. hlasování, 24. října 2019, 13:28
Výroční zpráva o hospodaření České televize v roce 2016
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 59 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 6 | 5 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 4 | 0 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 4 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 9 | 1 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 59 | 62 | 18 | 30 | 31 |