35. schůze, 174. hlasování, 24. října 2019, 13:27
Výroční zpráva o hospodaření České televize v roce 2016
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 303).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 117 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 19N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
(žádost o opravu záznamu) - A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 2 | 5 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 19 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 4 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 117 | 25 | 18 | 9 | 31 |