33. schůze, 60. hlasování, 10. července 2019, 14:49
Vl. n. z. kterým se mění některé zákony v oblasti daní - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 63 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 44 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 9 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 7 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 6 | 4 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 9 | 5 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 7 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 63 | 81 | 44 | 1 | 11 |