27. schůze, 331. hlasování, 27. března 2019, 18:37
Informace vlády o výběrovém řízení na mýtný systém
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 42 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 5 | 5 | 6 | 7 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 2 | 6 | 1 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 4 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 7 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 2 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 42 | 57 | 36 | 29 | 36 |