27. schůze, 274. hlasování, 13. března 2019, 16:21
Žádost o vyslovení souhlasu PS k trestnímu stíhání M. Roznera
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 42 | N Ne: 88 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- N Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 11 | 2 | 5 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 7 | 3 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 2 | 3 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 12 | 1 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 88 | 24 | 25 | 21 |