27. schůze, 43. hlasování, 5. března 2019, 18:59
Novela z. o provozu na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 7 | N Ne: 87 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- M Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 10 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 8 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 3 | 4 | 13 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 11 | 2 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 1 | 9 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 7 | 87 | 17 | 70 | 19 |