26. schůze, 188. hlasování, 12. února 2019, 18:53
Novela z. o Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 115 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 3 | 4 | 5 |
Jihočeský | 13 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 1 | 1 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 0 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 115 | 3 | 12 | 35 | 35 |