16. schůze, 90. hlasování, 17. února 1994, 11:16
Odp. členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 50 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 82 | Z Zdržel se: 50 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- X Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 12)
- X Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 7 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 2 | 9 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 2 | 8 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 2 | 16 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 3 | 11 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 2 | 15 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 2 | 11 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 18 | 82 | 50 | 0 |