24. schůze, 17. hlasování, 4. prosince 2018, 15:59
Novela z. o zrušení Fondu národního majetku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 93 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 80 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 4)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 8M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 4)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- 0 Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 8 | 5 | 0 | 4 |
Jihočeský | 13 | 7 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 12 | 3 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 93 | 73 | 16 | 2 | 16 |