20. schůze, 232. hlasování, 14. listopadu 2018, 10:33
Novela z. o směnárenské činnosti - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 29 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 102 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 6 | 4 | 11 | 3 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 1 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 5 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 1 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 0 | 12 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 0 | 13 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 1 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 1 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 29 | 48 | 9 | 102 | 12 |