19. schůze, 66. hlasování, 13. září 2018, 11:14
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 35 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 89 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- M Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 0 | 3 | 12 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 2 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 1 | 5 | 9 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 0 | 3 | 10 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 4 | 9 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 |
Celkem | 200 | 35 | 4 | 24 | 89 | 48 |