16. schůze, 42. hlasování, 27. června 2018, 18:02
Novela z. o střetu zájmů
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 43, stenoprotokol č. 60). Hlasování bylo opakováno (č. 44).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 89 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 2)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
(námitka proti hlasování) - A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 5 | 2 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 2 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 6 | 2 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 89 | 48 | 21 | 9 | 33 |