16. schůze, 33. hlasování, 27. června 2018, 14:50
N.z. - nominační zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 92 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- Z Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 5 | 3 | 5 | 5 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 10 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 5 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 3 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 92 | 33 | 27 | 17 | 31 |