16. schůze, 28. hlasování, 27. června 2018, 12:57
N.z. o celostátním referendu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 55 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- 0 Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 3 | 2 | 7 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 6 | 1 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 1 | 6 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 8 | 0 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 55 | 58 | 11 | 45 | 31 |