13. schůze, 162. hlasování, 31. května 2018, 11:02
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 59 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Robert Pelikán
- M Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- M David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- M Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 4 | 1 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 2 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 6 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 2 | 9 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 59 | 29 | 21 | 59 | 32 |