12. schůze, 137. hlasování, 20. dubna 2018, 11:28
Novela z. o poskytování dávek osobám se zdravot. postižením
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 85 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 54 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 1 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 6 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 1 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 85 | 10 | 17 | 54 | 34 |