7. schůze, 131. hlasování, 21. března 2018, 16:14
Sml. mezi ČR a Rep. Kosovo o zamezení dvojímu zdanění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 34 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Robert Pelikán
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- M Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 9 | 4 | 3 | 5 |
Jihočeský | 13 | 3 | 5 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 10 | 7 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 12 | 2 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 4 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 34 | 81 | 37 | 21 | 27 |