7. schůze, 91. hlasování, 20. března 2018, 15:37
Novela z. o mezinárodní justiční spolupráci ve věcech trest. - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 95 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Martin Stropnický
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 6 | 4 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 5 | 4 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 95 | 40 | 17 | 27 | 21 |