6. schůze, 22. hlasování, 18. ledna 2018, 12:59
Novela z. o ochraně ovzduší - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 56 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- 0 Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 6)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- A Bohuslav Sobotka
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 5 | 7 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 2 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 5 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 4 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 56 | 41 | 41 | 21 | 41 |