59. schůze, 290. hlasování, 14. července 2017, 11:58
Novela z. v souv.s přijetím zák.o řízení a kontrole veř.fin.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 53 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- M Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7M Omluven: 7)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 10 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 7 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 1 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 42 | 1 | 53 |