59. schůze, 208. hlasování, 12. července 2017, 17:19
Novela z. o pedagogických pracovnících
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 27 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 107 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- N Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- 0 Barbora Jelonková
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 4 | 15 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 3 | 11 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 12 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 9 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 7 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 37 | 107 | 29 | 0 |