59. schůze, 188. hlasování, 12. července 2017, 13:26
Novela z. - občanský soudní řád
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 56 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Barbora Jelonková
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 8 | 5 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 4 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 11 | 6 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 9 | 1 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 9 | 1 | 3 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 56 | 73 | 28 | 17 | 26 |