59. schůze, 158. hlasování, 11. července 2017, 18:30
Komplexní hospodářská a obch. dohoda mezi Kanadou a EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 95 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- Z Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- N František Vácha
- A Václav Valhoda
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Barbora Jelonková
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 4 | 6 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 5 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 3 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 95 | 26 | 24 | 16 | 39 |