57. schůze, 308. hlasování, 8. června 2017, 11:25
Změna Přílohy I Mezinárodní úml. proti dopingu ve sportu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 78 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 71 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 5 | 2 | 8 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 5 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 1 | 4 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 2 | 8 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 3 | 1 | 6 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 78 | 0 | 28 | 23 | 71 |