57. schůze, 296. hlasování, 7. června 2017, 13:27
Návrh na jmenování člena KR GA ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 81 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 77 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 15M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 15 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 11 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 7 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 2 | 77 | 5 | 35 |