57. schůze, 203. hlasování, 6. června 2017, 15:17
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 89 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 7 | 1 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 11 | 0 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 1 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 89 | 48 | 5 | 25 | 33 |