57. schůze, 162. hlasování, 25. května 2017, 11:41
Doh. o spolupráci mezi EU a Afghánistánem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 64 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- N Jan Skopeček
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 2 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 5 | 4 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 2 | 7 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 64 | 11 | 32 | 48 | 45 |