55. schůze, 214. hlasování, 3. března 2017, 10:05
Vl.n.z. o zahraniční službě - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 29 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 36 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 11 | 2 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 0 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 6 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 10 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 0 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 29 | 74 | 14 | 47 | 36 |