55. schůze, 108. hlasování, 23. února 2017, 09:17
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 87 | Je třeba: 44
A Ano: 79 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 63 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- M Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 9 | 2 | 7 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 8 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 3 | 2 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 3 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 0 | 50 | 8 | 63 |