54. schůze, 318. hlasování, 2. února 2017, 18:47
Zpráva vyšetřovací komise PS ÚOOZ
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 57 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 49 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 4 | 2 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 5 | 2 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 3 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 4 | 3 | 9 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 57 | 35 | 27 | 32 | 49 |