54. schůze, 307. hlasování, 1. února 2017, 18:27
Novela z.o posuz.shody stan.výrobků při jejich dodáv.na trh - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 92 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- M Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 10 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 7 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 92 | 0 | 51 | 11 | 46 |