54. schůze, 62. hlasování, 12. ledna 2017, 10:58
Písemná interpelace Z. Ondráčka na B. Sobotku ve věci reálného vývoje
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 115 | Je třeba: 58
A Ano: 46 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 2 | 8 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 2 | 10 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 2 | 5 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 2 | 3 | 9 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 46 | 18 | 41 | 51 | 44 |