54. schůze, 61. hlasování, 12. ledna 2017, 10:10
Písemná interpelace P. Bendla na M. Jurečku ve věci bydlení pro úřední
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 27 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 1 | 10 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 4 | 3 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 1 | 12 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 2 | 8 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 1 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 5 | 5 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 23 | 63 | 41 | 46 |