53. schůze, 373. hlasování, 9. prosince 2016, 12:47
Novela z. - insolvenční zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 3 | N Ne: 90 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 9)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 13 | 2 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 1 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 9 | 1 | 9 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 7 | 1 | 5 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 2 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 3 | 90 | 10 | 66 | 31 |