53. schůze, 92. hlasování, 2. prosince 2016, 10:41
Novela z. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 121 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 121 | 22 | 5 | 24 | 28 |