53. schůze, 91. hlasování, 2. prosince 2016, 10:40
Novela z. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 15 | N Ne: 119 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 7M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 14Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 16 | 2 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 10 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 12 | 1 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 9 | 1 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 14 | 0 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 9 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 15 | 119 | 5 | 33 | 28 |