53. schůze, 52. hlasování, 2. prosince 2016, 09:11
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 99 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 8 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 8 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 1 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 99 | 7 | 27 | 38 | 29 |