53. schůze, 39. hlasování, 1. prosince 2016, 10:24
Písemná interpelace V. Filipa na B. Sobotku ve věci postavení Sudeton
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 73 | Je třeba: 37
A Ano: 24 | N Ne: 41 | 0 Nepřihlášen: 85 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 14M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 4 | 14 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 6 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 7 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 11 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 3 | 7 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 5 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 8 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 5 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 5 | 3 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 24 | 41 | 85 | 8 | 42 |